Mistrzyni Florystyki
Wice Mistrzyni Polski we Florystyce
Pierwsza w Polsce Mentorka Florystek,
założycielka Akademii Gretaflowers.
Florystyka jest moją drogą od ponad 35 lat.
Tworzę kompozycje, w których rzemiosło spotyka się ze sztuką, a tradycja rozwija w nowoczesnej formie.
Od ponad 25 lat prowadzę uczniów przez proces nauki, ucząc nie tylko techniki, ale także uważności, proporcji i świadomej pracy z materiałem roślinnym.
Od 15 lat z powodzeniem prowadzę kwiaciarnię, dzięki czemu uczę florystyki prawdziwej, zakorzenionej w praktyce, nie w teorii.
Pokazuję, jak poprzez kwiaty budować styl, wyrażać emocje i tworzyć kompozycje, które mają znaczenie.
Uczę z serca, przekazując wiedzę praktyczną, teoretyczną i biznesową, opartą na doświadczeniu i rzemiośle.
W tej bezpłatnej lekcji zobaczysz, jak wygląda nauka florystyki od fundamentów.
Z naciskiem na praktykę, proces i decyzje, które budują jakość.
Zobacz co kursanci mówią o naszych szkoleniach ONLINE
Agnieszka
uczestniczka kursu ONLINE ze Szczecina
„Jeżeli ktoś się zastanawia nad wzięciem udziału w szkoleniu online to chce rozwiać jego wątpliwości. Jestem pod ogromnym wrażeniem w jaki profesjionalny sposób jak bardzo przyswajalny dla odbiorcy jest przekazana wiedza praktyczna. Jestem zachwycona ,cieszę się, że się zdecydowałam i z ogromna szczerością polecam go tym wszystkim którzy obawiają się nowej formy jaka jest szkolenie online. Dziękuję Gretaflowers”
Anastazja
uczestniczka kursu ONLINE
„Na początku miałam duże wątpliwości czy taki kurs jest dla mnie, myślałam „Na miejscu jest fajniej, ciekawiej” – tak to prawda lecz czas mamy jaki mamy, a szkolenie on-line w niczym nie ustępuje szkoleniu na „żywo”. Myślę, że ma wiele pozytywów, a chociażby to że w każdej dogodnej chwili mogę ponownie odtworzyć filmik szkoleniowy. Osobiście jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam.”
Beata
uczestniczka kursu ONLINE z Niemiec
„Świetne szkolenie online. W bardzo prosty i zrozumiały sposób przekazana wiedza . mimo trybu online można się wiele nauczyć. wielkim plusem jest możliwość odtworzenia filmów ponownie . Greta bardzo ciepła, sympatyczna osoba i wspaniała nauczycielka . Dziewczyny Pani Kasi również przesympatyczne i w razie jakichkolwiek problemów bardzo pomocne . bardzo polecam szkolenia u Grety . pozdrowienia dla Grety i jej Teamu ⚘ na bank jeszcze się spotkamy ”
Czy ta lekcja jest naprawdę bezpłatna?
Tak. To lekcja 1 z kursu 16-lekcyjnego, możesz ją obejrzeć bezpłatnie.
Gdzie dostanę link?
Na maila, od razu po zapisie oraz w kolejnej stronie automatycznie
Czy muszę mieć doświadczenie?
Nie. To fundament dla początkujących i dla tych, którzy chcą uporządkować podstawy.